Чому блокчейн

Блокчейн – це ланцюжок блоків, кожна з яких записує зашифровану інформацію з кожного з попередніх блоків, таким чином цей ланцюжок стає дедалі більше.

Як це працює?:

 1. Хтось запитує транзакцію
 2. Запрошена транзакція передається в мережу P2P комп’ютерів, відомих як Ноди
 3. Перевірка. Мережа вузлів перевіряє транзакцію і статус користувача з використанням відомих алгоритмів
 4. Перевірена інформація може включати криптовалюти, контракти, записи або будь-яку іншу інформацію
 5. Після перевірки транзакція об’єднується з іншими транзакціями для створення блоку даних
 6. Новий ланцюжок блоків потім додається до існуючого блок-ланцюжку таким чином, що інформація не підлягає змінам
 7. Угода завершена

Криптовалюта:

 • Не має внутрішньої цінності, що означає, що вона не може бути викуплена іншим товаром, таким як золото
 • Не має фізичної форми і існує тільки в мережі
 • Пропозиція криптовалюта не визначається центральним банком, а її мережа повністю децентралізована

Технологія блокчейн вперше була представлена ​​в 2008 році анонімним людиною або групою людей під нікнеймом Сатоши Накамото, з метою створення першої цифрової валюти – біткоіни.

З тих пір світ криптовалюти почав розростатися швидкими темпами. Проте, цифрові активи все ще знаходяться на ранній стадії розвитку, що надає нам безліч можливостей. На відміну від традиційних грошей, які знаходяться під централізованим управлінням банків, криптовалюта управляється автоматизованими зашифрованими кодами, які підтримують реалізацію транзакцій і забезпечують їх безпеку.

Криптовалюта, така як біткоіни,є децентралізованою і обмеженою в кількості. Іншими словами, біткоін не можна просто надрукувати або створити з повітря. Біткоін – дефляційний, а не інфляційний актив, а дефляційний актив має тенденцію до збільшення вартості з плином часу, а не зменшення, як це відбувається з традиційними валютами.

З огляду на всі переваги технології блокчейн і оригінальність ідеї криптовалюти, біткоін спочатку домінував цифровий валютний простір. Але поява нових криптовалют, альткоінів, значно скоротило частку біткоіна на ринку. У той час як все більше людей вирішують диверсифікувати свій портфель криптовалютних інвестицій, загальна ринкова капіталізація криптовалютного ринку продовжує зростати, але частка біткоіна в ньому стає все менше.

Плюси криптовалюти:

 • Децентралізація:

Глобальна мережа комп’ютерів використовує технологію блокчейн для спільного управління базою даних, яка реєструє транзакції. Тому блокчейн управляється своєю мережею, а не одним центральним органом.

 • Безпека:

Ваша криптовалюта є цифровою і не може бути підробленою або відкликаною відправником. Інформація є захищеною, оскільки вона зашифрована і невеликі її частинки зберігаються в різних місцях, що передбачається складною багатофункціональною блокчейн технологією.

 • Швидке врегулювання:

При використанні криптовалюти, Вам не потрібно чекати кілька днів, щоб Ваш бізнес отримав гроші. Блокчейн усуває затримки, оплату зборів і потребу в безлічі інших підтверджень від третіх осіб, які могли б бути присутніми при звичайному переказі грошей.

 • Анонімність:

Криптовалюта використовує механізм “push”, який дозволяє своєму власникові відправляти точно ту суму, яку він або вона хоче, без ніякої додаткової інформації про відправника, що унеможливлює крадіжку або шахрайство.

 • Визнання на світовому рівні:

Оскільки криптовалюта не пов’язана з обмінними курсами, процентними ставками, транзакціями або іншими платежами в будь-якій країні, вона може використовуватися на міжнародному рівні без будь-яких проблем.

Хоч і блокчейн революціонізує теперішню фінансову систему, він не обмежується тільки фінансами. Він активно використовується в багатьох різних сферах, таких як інтелектуальна власність, громадські архіви, земельний реєстр, охорона здоров’я, приватна власність, голосування та багато іншого.

Наша мета – допомогти Вам включити інновації в свою інвестиційну стратегію і скористатися всіма можливостями нового ринку.