Брокерські послуги з ICO

Ми надаємо Вам інвесторів
в той час як ви фокусуєтесь на своєму продукті

Для успішного запуску ICO потрібно сильна команда, знання якої охоплює всі області: від розробки до маркетингу. Ми розуміємо Ваше бачення проекту і працюємо плече в плече разом з Вами для досягнення Ваших цілей.

Багато стартапів вирішують перемкнутися на фінансування з ICO через його очевидні переваги, такі як швидке залучення капіталу і потенційних користувачів з усього світу і, звичайно ж, можливість отримати значно вищу капітальну вартість. Але мало хто знає, як ефективно отримувати гроші з ICO з максимальним ефектом. Навіть технічно видатні команди з відмінним продуктом потрапляють в пастку, де вони не можуть впоратися з виконанням усіх завдань самостійно. І упущене з уваги завдання – зазвичай ICO.

Безперервні зміни і волатильність на ринку ICO також можуть змусити Вашу команду втратити фокус на Вашому продукті. Наша мета – заощадити Ваш час, щоб Ви змогли зосередиться на своєму проекті, поки ми подбаємо про те, щоб знайти інвесторів для Ваших монет для процвітання Вашого бізнесу.

Встановивши партнерські відносини з провідними платформами цифрових активів, а також перебуваючи на ринку протягом тривалого часу, ми можемо допомогти Вам отримати доступ до кола надійних інвесторів на довгу перспективу.

 

https://microventures.com/startups

https://ibcgroup.io/bitcoin-cryptocurrency-otc-dark-pool-broker-services/

https://cryptopus.co