Бізнес планування

Бізнес план –  є найпоширенішим і найбільш ефективним інструментом при запуску нового бізнесу або реструктуризації існуючого.

Бізнес-план повинен розкривати інформацію про сам бізнес і поставлені перед ним цілі, позначати продукти або послуги, аналізує індустрію і конкурентне середовище, формує маркетингову стратегію і визначає потребу у фінансуванні і кінцеву рентабельність проекту. Бізнес-план допомагає нашим клієнтам у визначенні продуктів, цілей, амбіцій і стратегій для акціонерів, кредиторів і потенційних інвесторів. Добре розроблений бізнес-план допоможе Вам оцінити рівень попиту на продукт (товар або послугу), масштаби ринку збуту і способи виходу на потрібну аудиторію. Відповіді на ці питання допоможуть визначити природу і розмах Вашого бізнесу. Якщо проект виходить за рамки наявного фінансового ресурсу, то бізнес-план може бути істотним компонентом, який може залучити інвесторів і кредиторів, що допоможе Вам запустити або розширити свій бізнес.

У процесі формування бізнес-плану BHVA фокусує увагу на ряді ключових на нашу думку аспектів бізнес-плану:

  • Резюме. Бачення свого проекту і своїх конкурентних переваг.
  • Огляд продуктів компанії.
  • Аналіз ринку. Оцінка попиту, конкурентів, споживачів і правового клімату.
  • Розробка стратегічного плану та способів його реалізації.
  • Оцінка інтелектуальної власності.
  • Фінансовий план. Оцінка необхідних витрат на реалізацію проекту.
  • Робочий план. Увага фокусується на моделюванні робочого процесу.
  • Підготовка робочої документації для інвесторів.

Співпраця з BHVA не обмежується підготовкою бізнес-плану. Ми використовуємо свої знання, досвід, проводимо дослідження і залучаємося в процес реалізації плану, щоб допомогти впровадити кожен його аспект за допомогою грамотного брендингу та маркетингу. З моменту підготовки бізнес-плану ви отримаєте досвідчену команду фахівців, яка буде надавати професійну підтримку протягом усього процесу розробки проекту, від визначення ринку до формування стратегій і залучення інвесторів.