Партнери

bloomberg-logoBloomberg – один з провідних постачальників фінансової інформації для професійних учасників фінансових ринків. Агентство оперативно надає найактуальнішу і своєчасну інформацію щодо фондових ринках, цінах на акції, аналітику та інший матеріал про стан сучасного фінансового ринку.


Thomson_Reuters

Reuters — одне з найбільших у світі міжнародних агентств новин і фінансової інформації. Через його інформаційні термінали можна отримати доступ до поточних і історичних цін практично на всіх світових біржах і багатьох позабіржових ринках. Також в режимі реального часу Reuters транслює новини (оголошення про фінансові результати компаній, даних економічної статистики і т.д.), якими користуються багато учасників фінансового ринку.


LSBF

London School of Business and Finance (LSBF) надає якісні професійні та академічні програми студентам по всьому світу, фокусуючись на тому, щоб зробити бізнес освіту доступною для всіх.


Nasdaq-logo-2014NASDAQ. Компанія Nasdaq надає інфраструктуру, інструменти та стратегічний погляд на можливості ринку капіталу сьогоднішнього дня, рівно, як і прогнозування завтрашнього.


Blockchain – це світова провідна програмна платформа для цифрових активів. Запропонувавши найбільшу платформу блокчейн в світі, вони використовують нову технологію для створення радикально кращої фінансової системи.


 

SWISSQUOTESwissquote, заснована в 1996 році, з тих пір зосереджує увагу на технологічних інноваціях, таким чином, стає безперечним швейцарським лідером в області онлайн-торгівлі та фінансових послуг. Діяльність банку Swissquote суворо регулюється.


 

Bitcoin – відрізняється від будь-якої валюти, яку ви використовували раніше, тому дуже важливо зрозуміти деякі ключові моменти. На відміну від уряду, випущених грошима, які можна завищувати за бажанням, пропозиція біткойна математично обмежена до двадцяти одного мільйона біткойн.


 

Ledger використовує технологію шифрування чіпів для побудови рішень безпеки для криптовалют та блокчейнів.


 

Інформаційний ресурс про криптовалюті, блокчейн та децентралізовані технології. Працюють з 2014 року.

 


Ця послуга дозволяє відстежувати капіталізацію кожної з існуючих криптових валют. З його допомогою на діаграмах ви можете відстежувати динаміку та обсяг торгівлі будь-якою із моніторингових крипто-валют за різні періоди часу.