Команда

Команда BHVA – це висококваліфіковані фахівці та експерти, які вже встигли себе зарекомендувати на міжнародному ринку трудового капіталу.

Наші аналітики, консультанти, тренери, юристи мають міжнародний досвід роботи і глибокі знання у своїй справі, тим самим забезпечуючи високу якість наших послуг. Наявність багатих практичних знань в інвестиційному бізнесі робить наш сервіс незамінним, як для фінансових установ, так і для приватних інвесторів в Україні. Наші експерти з задоволенням діляться своїм досвідом і допомагають клієнтам утримувати лідируючі позиції у своїх нішах.

При підборі персоналу ми орієнтуємося на провідні бізнес-школи США, Великобританії і Франції, які є ключовими кузнями висококваліфікованих кадрів, а також на провідні фінансово-економічні ВНЗ України та країн СНД.

Ми висуваємо високі вимоги до рівня освіти наших фахівців і наявності успішного досвіду роботи в міжнародних компаніях (Нью-Йорк, Токіо, Лондон, Київ).

Освітній центр BHV Academy, будучи інкубатором ділового освіти в Україні, завжди слідкує розвиваються за розвитком технологій, інструментів і продуктів на глобальному ринку, поглинаючи, переробляючи і надаючи у відповідній формі актуальні знання і інформацію українським фінансовим установам.

Департамент аналітики BHVA відстежує і аналізує події і тренди, що відбуваються на різних ринках, в результаті надаючи своїм клієнтам аналітичний продукт з урахуванням високих стандартів якості компанії.