Маркетинг

BHVA спеціалізується на консалтингу, розвитку і управлінні маркетинговими процесами різних компаній/бізнесів. В процесі співпраці ми визначаємо найбільш прийнятні для Вашого бізнесу рішення: створимо маркетинговий план, маркетингову стратегію та брендінг, веб-сайт, розробимо SMM стратегію, а також забезпечимо менеджмент маркетингової кампанії. Ефективний маркетинг дозволить Вам не тільки зміцнити свою присутність на ринку, створити бренд і сформувати його імідж, а й, найголовніше, збільшить продажі Вашого продукту.

 

Маркетингова стратегія

BHVA спеціалізується на розробці маркетингової стратегії, брендінгу для компаній і бізнесів, а також на імплементації створених стратегій. Процес визначення маркетингової стратегії здійснюється за рахунок унікальної методології, розробленої нашими фахівцями, а її кінцевим продуктом є виділення найбільш придатних маркетингових прийомів і практик для Вашого бізнесу.

 

Управління рекламою

BHVA надає для клієнта широкий перелік рекламних бізнес-послуг, які включають в себе створення маркетингових кампаній у всіх медіа-ресурсах: газети, білборди, транспорт, і, звичайно, інтернет ресурси (Google, Facebook, YouTube та багато інших). Ми пропонуємо ефективне планування та менеджмент рекламного бюджету, створюємо річний план і вимірюємо ефективність кампанії. Ми поставимо рекламні цілі на підставі дослідження Ваших бізнес потреб, і в результаті сформулюємо і імплементуємо ефективний, раціональний і оптимізований під мінімізацію витрат рекламний план для Вашого бізнесу.

 

Дизайн веб-сайту

Ми спеціалізуємося на створенні динамічних сайтів на HTML5: іміджеві сайти, сайти для продажу, сайти для реєстрацій. BHVA сконструює для Вас веб-сайт, який буде частиною Вашої маркетингової стратегії, сформованої нашими експертами. У сьогоднішню Google-еру недостатньо просто вивантажити сайт в мережу, він повинен бути максимально оптимізованим, щоб пошукові двигуни змогли прокласти до нього шлях від пошукових запитів клієнтів. BHVA допоможе Вам досягти цієї мети!

 

Брендінг

Процес створення бренду є важливою складовою загальної маркетингової стратегії бізнесу. Він визначає посил, який потрібно донести до споживача. Більше 90% своїх знань ми отримуємо за допомогою зору, тому ми з особливою ретельністю прагнемо створити яскраву і пам’ятну символіку і візуалізацію інформації для наших клієнтів.