Торговий майданчик BHV.X

BHVA надає аналітичну та брокерську підтримку своїм клієнтам в частині управління інвестиційним портфелем на ринку цифрових активів

Аналітичний департамент BHVA допомагає приватним і інституціональним учасникам крипто-валютного ринку грамотно управляти своїми інвестиціями, надаючи аналітичну та брокерську підтримку своїм клієнтам на рідній мові.

Швидкість. Фахівці Аналітичного департаменту контролюють ситуацію на ринку цифрових активів в режимі 24/7, що дозволяє клієнтам отримувати найактуальнішу інформацію вчасно.

Актуальність. Маючи широку партнерську мережу по всьому світу, аналітики BHVA отримують інформацію ще до того, як вона глобально відбилася на ціні активу.

Комфорт. Персональний аналітик BHVA підбирає для свого клієнта саме ту інвестиційну стратегію або портфель, які повністю відповідають інвестиційному характеру клієнта.

Безпека. Надаючи своїм клієнтам систему ризик-менеджменту, BHVA допомагає захистити свій капітал на ринку з підвищеною цінової волатильністю і зробити процес роботи більш безпечним.