Інвестиційні сервіси

У рамках співпраці з низкою західних брокерських та дилінгових компаній BHVA надає своїм клієнтам можливість виходу на міжнародні фінансові ринки.

Тісна співпраця з міжнародною фінансовою системою дає змогу нашим клієнтам здійснювати торговельні операції з деривативами на найбільш ліквідні інвестиційні інструменти, застосовуючи передові торгові платформи.

Повний контроль над інвестиційними ризиками завдяки використанню сучасних інформаційних технологій відповідає найвищим стандартам ризик-менеджменту, а також задовольняє потреби найконсервативніших інвесторів.

Підтримка професійних фахівців у сфері трейдингу та аналітики допомагає нашим клієнтам бути більш близькими до світових подій і брати участь у торговельних операціях своєчасно, максимально наближаючись до ціни ринку.

Широкий перелік торгових інструментів, пропонований нашими партнерами і забезпечений високою як внутрішньою, так і зовнішньою торговою ліквідністю, відповідає інвестиційним потребам найекзотичнішого характеру.

Співпрацюючи з міжнародною групою компаній, наші клієнти отримують всебічну професійну підтримку в питаннях найрізноманітнішого характеру і складності.