Інформаційний сервіс

Довгострокове і взаємовигідне співробітництво BHVA з провідними інформаційними агентствами, такими як Bloomberg і Thomson Reuters, дозволяє нам першими отримувати найбільш важливі новини на фінансових платформах, і реагувати на них швидше, ніж більшість учасників ринку.

За допомогою інформаційних сервісів Компанії Ви отримаєте максимально ефективний спосіб підключення до «кровоносної» системі світової економіки, доступ до якої мають лише найбільші корпорації США і ЄС.

В еру надмірних обсягів інформації ми керуємося наступними принципами при наданні інформаційно-аналітичних послуг:

  • Достовірність інформації. Сучасні інформаційні служби часто черпають новини з соціальних мереж і неперевірених джерел. Ми перевіряємо новини, чутки, цифри і факти, щоб не стати заручниками чужих помилок.
  • Актуальність інформації. Середньостатистична людина засвоює лише 10% одержуваної інформації, тому експерти BHVA ретельно відбирають тільки ключові і важливі аспекти при наданні інформаційно-аналітичних послуг, відсіваючи неактуальну або нерелевантну інформацію.
  • Об’єктивна оцінка інформації. Ми вважаємо, що факти потрібно правильно інтерпретувати, інакше вони втрачають свою достовірність. Ми не з чуток знаємо, що одним і тим же фактом можна по-різному маніпулювати для створення бажаного особистої або громадської думки. Тому BHVA намагається не залежати від політичних або економічних інтересів джерел інформації і давати зважену і об’єктивну оцінку.
  • Історичне дослідження інформації. Ми знаємо, що розуміння минулих подій не гарантує передбачення майбутніх. Втім, ми глибоко цінуємо уроки історії і переконані, що історія має властивість повторюватися. Наш інформаційно-аналітичний сервіс багато в чому спирається на історичний аналіз: ми досліджуємо інформацію з позиції історичних аналогій, прецедентів і причинно-наслідкових зв’язків тих чи інших подій.
  • Аналіз інформації. Ми керуємося принципом «ефекту метелика»: будь-яка подія тягне за собою часто непомітну реакцію, яку ми досліджуємо, використовуючи інструменти фундаментального і технічного аналізу, поведінкової економіки і політичних теорій.

Також наш спеціальний відділ BHV Academy займається академічної підтримкою наших клієнтів, надаючи послуги професійного фінансового навчання спільно з нашим партнером Лондонської Школою Бізнесу та Фінансів (LSBF). Основними цілями програми BHV Academy є розвиток високих стандартів навчання та підвищення фінансової грамотності вітчизняних підприємців і фахівців в різних сферах діяльності і індустріях.