Фінансування

Команда BHVA допомагає бізнесменам та підприємцям у фінансуванні стартап процесів, розширенні та реабілітації бізнесів. Наші консультанти допоможуть Вам вибрати тип і джерело оптимального фінансування бізнесу або венчурного проекту. Доступ BHVA до широкого переліку джерел фінансування дозволяє знайти відповідність між можливими способами фінансування і потребами клієнта в ньому. Команда BHVA вишукує можливості і способи отримання фінансування від приватних інвесторів, Фондів венчурного капіталу, технологічних інкубаторів, комерційних банків, кредитних спілок, державних фондів підтримки, фондів підтримки малого бізнесу та інших джерел.

Маючи 4-х річний досвід роботи з технологією блокчейн, фахівці нашої компанії надають всебічну підтримку як приватним так і інституціональним учасникам крипто-валютного ринку, а також допомагають реалізувати клієнтські Амбіції в ICO – проектах, в кріптовалютние інвестувати ФОНДИ, Токен-ФОНДИ.
Пов’язуючи між собою інвесторів і розробників малих і великих ІТ-проектів, BHVA прагне закласти міцний фундамент в потенціал і перспективу спільної роботи.
BHVA об’єднує в собі кращих фахівців фінансової, інвестиційної та IT сфер, за рахунок чого формує для своїх клієнтів системно-зважені і оптимізовані професійні рішення.

Тип фінансування: Інвестиції

Потрібно: Бізнес-план, Презентація та One Pager

Інвестори / Ангели Фонди венчурного капіталу Технологічні інкубатори
Приватні інвестори, як правило, надають первинне фінансування стартапам. Таке інвестування спрямоване на проходження першої технологічної бізнес-фази, що внаслідок допомагає компанії апелювати до більш фундаментальних джерел капіталу. Фонди венчурного капіталу та інвестиційні банки інвестують в компанії на різних етапах процесу бізнес-розвитку, які визначаються для них заздалегідь. Є фонди, що інвестують тільки в компанії, які вже змогли залучити первинне фінансування, а є такі, що інвестують тільки з самого початку процесу розвитку проекту. BHVA співпрацює з великою кількістю технологічних інкубаторів в СНД. Інкубатори надають первинне фінансування для стартапів, офіс і підтримку в процесі бізнес-розвитку. Ви можете підключити інкубатор вже на самому початку процесу розвитку Вашого проекту.

 

Тип фінансування: Кредит

Потрібно: Заява на отримання кредиту

Банки Філантропічні фонди
Фінансування бізнесу за допомогою банківських позик вважається найбільш популярним і надійним варіантом, але 0часто пов’язане з додатковим фінансовим навантаженням. Крім того, процес отримання позики в банку досить складний, оскільки вимагає великого обсягу паперової роботи, схвалення різних служб банку, нерідко поручительства і заставного забезпечення. Для підтримки в створенні нового бізнесу або розширенні існуючого ви можете знайти безліч філантропічних фондів. Більшість фондів, з якими співпрацюємо ми, має низьку ставку або нульову процентну ставку, а також пропонує спрощену форму отримання позики і довший період погашення боргу.

 

Тип фінансування: Краудфандінг і гранти

Потрібно: Маркетингова кампанія, Заява на отримання кредиту

Краудфандінг Спеціальні програми (гранти)
Краудфандінг- це добровільні пожертвування від цільової аудиторії (населення) в обмін на товари, призи, пільгові умови, або ж безоплатно. Така форма фінансування має ряд істотних переваг. Наприклад, процес прийняття рішення про інвестування досить простий і не вимагає колегіального розгляду питання професіоналами. Існують спеціальні програми по фінансуванню різних, як правило, соціально вагомих, проектів.