Кар’єра

Команда BHVA – це висококваліфіковані фахівці та експерти фінансових ринків. Ставши частиною команди, Ви зможете максимально реалізувати свій потенціал, рости і розвиватися разом з Компанією

Наша місія

Детальніше  >>>

BHVA – це команда висококваліфікованих експертів у сфері надання інформаційно-аналітичної підтримки на фінансових ринках і інвестиційного консалтингу. Ставши частиною нашої команди, Ви зможете максимально реалізувати свій потенціал, рости і розвиватися разом з Компанією.

Одним з основних завдань, яке ставить перед собою BHVA, є залучення та розвиток висококваліфікованої команди амбітних і активно залучених в робочі процеси співробітників, які зможуть досягти професійного успіху в нашій команді. Компанія BHVA виставляє високі вимоги до професійних та особистих якостей працівників. Ми цінуємо ініціативність, відповідальність та корпоративний дух. Саме це дає нам можливість сформувати команду фахівців, які оволодіють навичками роботи з унікальними фінансовими рішеннями.

Якщо у Вас є бажання працювати в нашій команді, надсилайте своє резюме на: hr@bhva.ua


Авторські права належать BHVA. Всі права захищені. Матеріали на веб- сайті BHVA надаються "як є". Будь-яка інформація, доступна на сайті Компанії або в будь-яких інших її публікаціях, не може розглядатися як фінансова порада або керівництво. Компанія не несе відповідальність за точність, повноту або зрозумілість будь-якої інформації, наданої Клієнту. Цим стверджується, що перевірка точності та вірності такої інформації є винятковою відповідальністю Клієнта.Усі інформаційні матеріали представлені на сайті BHVA тільки для особистого, некомерційного використання. Забороняється змінювати або копіювати матеріали, використовувати матеріали в комерційних цілях або для публічного показу, видаляти інформацію про авторські права чи інші права власності, передавати матеріали іншим особам або "робити дзеркальне відображення" матеріалів на інший сайт.