Ринок криптовалютних активів

В Україні офіційно запущений електронний аукціон на базі технології блокчейн

У середу, 6 вересня, в Києві відбувся офіційний запуск електронного аукціону на базі технології блокчейн. Рішення застосовано для системи продажу конфіскованого майна «сетах», найбільшого аукціону в країні.

Офіційна презентація аукціону і перші торги пройшли за участю заступника міністра юстиції України Сергія Пєтухова, генерального директора ДП «сетах» Віктора Вишнева, голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олександра Риженко, CEO блокчейн-компанії BitFury Валерія Вавилова і президента «Фонду Східна Європа» Віктора Ляха.

 

Меморандум про співпрацю в сфері інтеграції технології блокчейн в базові реєстри і в систему продажу конфіскованого майна «сетах» був підписаний 8 червня. Таким чином, з моменту запуску ініціатива до її практичного втілення в життя пройшло всього три місяці.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з запуском проекту у країни з’являється прекрасний шанс, щоб стати справжнім лідером в області інновацій.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року уряд України також планує задіяти технологію розподіленого реєстру при реєстрації прав на нерухоме майно.

Також варто відзначити, що в 2016 році команди проектів Distributed Lab і IDF Reforms Lab представили платформу для сфери державного управління eAuction.