Ринок криптовалютних активів

Проект Filecoin завершив ICO з рекордним показником в $ 257 млн

Перше в історії регульоване ICO Filecoin встановило новий рекорд кріптовалютной індустрії, зібравши в ході завершилася в четвер, 7 вересня, кампанії $ 257 млн.

Проект Filecoin був запущений каліфорнійської Protocol Labs в 2014 році з метою створення ефективного рішення по зберіганню даних, в основі якого лежить протокол децентралізованої мережі IPFS (InterPlanetary File System). IPFS був також розроблений Protocol Labs і покликаний замінити HTTP однорангові гіпермедійним протоколом зв’язку.

Ідея Filecoin полягає в тому, що користувачі встановлюють спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє зберігати дані на жорстких дисках комп’ютерів. В якості нагороди користувачі отримують filecoins, які потім можна обміняти на біткоіни або інші криптовалюта або фіат.

ICO Filecoin стартувало 10 серпня, і вже за перші півгодини команда проекту зібрала $ 200 млн.

Розпродаж токенов велася на платформі CoinList, яка була розроблена Protocol Labs спільно з AngelList і здійснювалася в повній відповідності з правилами SEC. Завдяки цьому, кампанія була доступна доступна резидентам США.

Однак головна відмінність ICO Filecoin від інших проектів в кріптовалютном просторі полягало в тому, що участь у ньому було доступно тільки верифікованим інвестиційним фірмам, банкам і заможним частим особам.

Попередньою рекордний показник за кількістю зібраних коштів встановив швейцарський блокчейн-стартап Tezos, що зібрав $ 230 млн.