BHVА Академія

BHVА Academy займається академічної підтримкою наших клієнтів, надаючи послуги професійного фінансового навчання спільно з нашим партнером Лондонської Школою Бізнесу та Фінансів (LSBF). Основними цілями програми BHV Academy є розвиток високих стандартів навчання та підвищення фінансової грамотності вітчизняних підприємців і фахівців в різних сферах діяльності і індустріях.

Академія BHVA була створена для підготовки потенційних трейдерів до майбутніх успіхів у світових фінансових ринках. Маючи безліч партнерських відносин і ряду спільних підприємств з провідними європейськими фінансовими та науковими установами, Академія BHVA пропонує українським клієнтам навчання та послуги найвищої якості.

Як міжнародно-визнаний постачальник освіти в торгівлі на фінансових ринках, Академія BHVA залучає студентів вищої калібру по всьому світу для підвищення їхніх навичок та знань у світових фінансових ринках.
Студенти отримують практичний досвід у режимі реального часу, використовуючи програмне забезпечення для торгівлі та обробки даних, що дає їм перевагу над конкурентами.

Випускники Академії BHVA повністю готові заручитися провідними позиціями на фінансових ринках. Крім того, в якості учасника однієї з наших програм ви зможете скористатися можливостями рекрутингової мережі BHVA Financial Recruitment Network, отримати рекомендації, які дозволять значно збільшити вашу доступ до вакансій у фінансовому секторі Росії та ЄС.