Розвиток проектів

Компанія BHVA надає послуги з бізнес-консалтингу, фокусуючись на розробці та підготовці бізнес-плану проекту, підтримки та супроводі існуючого бізнесу, навчанні методам управління, наданні допомоги в отриманні кредитів, призначених для підприємців та власників існуючого бізнесу, а також займається пошуком фінансування для створення і розвитку нового бізнесу. BHVA співпрацює з такими організаціями, як комерційні банки, асоціації державної підтримки та інвестиційні фонди. Доступ до різноманітних джерел фінансування дозволяє BHVA знайти оптимальне рішення для фінансування вашого бізнесу.

 

Рішення та підтримка у створенні нових підприємств

 

Ми знаходимо цікаві та перспективні ідеї для нового бізнесу, однак точний шлях до їх здійснення не завжди ясний і зрозумілий. Відбулися успішні підприємці знають, як використовувати фахівців у галузі економіки, маркетингу та фінансів, щоб довести креативні ідеї до реалізації. BHVA надасть всі необхідні інструменти для того, щоб конвертувати вашу ідею в прибуткову компанію.

 

Комплексні рішення для існуючого бізнесу

 

Метою BHVA є надання ефективних рішень, спрямованих на поліпшення працюючого бізнесу, будь то реалізація нових технологій або розвиток традиційного справи. Консультанти BHVA створять спеціалізовані моделі для вашого бізнесу, які забезпечать досягнення всіх поставлених цілей.

 

Вірний крок до успіху

 

Співробітники BHVA переконалися, що клієнти бачать в нас професійну команду, що працює за найвищими стандартами, що має великий досвід роботи і широкий погляд на кожен аспект бізнесу: планування, фінансування, маркетинг, моделювання та менеджмент.

 

Наші послуги сфокусовані на найбільш важливих аспектах, які стосуються підприємців та власників бізнесу: консалтинг, стратегія, планування, маркетинг та фінансування. Ми здійснюємо широку експертизу і функціональний аналіз проекту, після чого знаходимо кращий спосіб його реалізації. BHVA допомагає підприємцям і бізнесменам прийняти правильні рішення, конвертувати їх у дії, що сприяють введеному руху до успіху.

 

Бізнес-консалтинг

 

У BHVA консультування з питань організації бізнесу є системним і ефективним процесом, що має конкретний результат. Цей процес залежить як від вимог клієнта, так і від того, новий це проект, або вже функціонуючий бізнес. Компанія BHVA вибудовує процес консультування навколо планування та імплементації змін або доповнень як щодо існуючої компанії, так і навколо нової бізнес-ідеї. Кожен співробітник нашої команди зацікавлений в досягненні максимально ефективного результату!

 

Маркетинг

 

BHVA розуміє, що потреби кожного клієнта по-своєму унікальні, тому фахівці компанії здійснюють пошук найбільш оптимальних рішень для кожного окремого проекту, відповідно до його особливостями, цілями і стратегією. Наші консультанти використовують практичний підхід для побудови перевірених на успішність маркетингових стратегій, які допомагають клієнту поліпшити обізнаність і свою присутність на ринку серед споживачів і, за рахунок цього, збільшити продажі. BHVA знає, що тільки системний і кастомізованих підхід може дозволити досягти найкращого результату і побудувати успішні стратегії, пристосовані під ваших споживачів. Збільшення продажів, збільшення частки на ринку та інші цілі, позначені клієнтами, є для нас пріоритетом при побудові маркетингової стратегії.

 

Планування

 

Складання бізнес-плану – це підготовка основного документа, який є інструкцією для керівників, підприємців та інвесторів, як у нових проектах, так і в існуючих бізнесах, коротко термінових і довгострокових. Написання бізнес-плану дозволяє керуючим компаній та їх власникам бачити, в якій точці зараз знаходиться проект і дозволяє вибрати напрямок, по якому потрібно рухатися далі для досягнення позначених раніше цілей. Бізнес-план є письмовим продуктом, що включає в себе всі операційні, стратегічні, маркетингові та фінансові аспекти.

 

Кураторство

 

Наші бізнес-експерти – досвідчені професіонали своєї справи, готові допомогти вашому бізнесу досягти своїх цілей. У BHVA є багатий досвід у розвитку та підтримці бізнесів / компаній. Управління бізнесом не завжди дає можливість багато думати або планувати. Навіть успішні підприємці не завжди відчувають, що все під контролем. BHVA підключається до бізнесу з боку і має можливість «перемотати ситуацію» назад і вперед, щоб сформувати і побачити оптимальну картину. Ефективність нашої роботи вражає, тому як ми ставимося до бізнесу клієнта як до свого. Кураторство від BHVA є системним процесом, націленим на досягнення певних заздалегідь показників.

 

Фінансування

 

BHVA займається пошуком і залученням необхідного фінансування для приватних проектів або компаній, має свою базу постачальником фінансування, таких як: комерційні банки, фонди держ. підтримки, інвестори та приватні інвестиційні фонди. Різноманітність фінансових джерел, наявних у розпорядженні в BHVA, дозволяє знайти найбільш оптимальну форму фінансування саме вашого проекту. Спеціальний фінансовий консультант допоможе прийняти правильне рішення у виборі джерела і умов фінансування.