Про нас

Група компаній BHVA є провідним оператором інтересів як приватних, так і інституційних учасників крипто-валютної економіки в частині надання інформаційних, аналітичних, освітніх та юридичних послуг.

Команда фахівців міжнародного класу в області інвестування та IT, у співпраці зі своїми зарубіжними партнерами, сформувала лідируючу позицію BHVA як в Україні, так і за кордоном.
Маючи в своєму розпорядженні таким активом, як широка, глибока і перевірена часом партнерська мережа в США, Великобританії, Німеччини, Франції, Швейцарії, Росії, Ізраїлі, Японії, Китаї, Гонконгу, Малайзії та Сінгапурі, BHVA є не тільки посередником, сполучною інтереси українського малого та середнього бізнесу з закордонним, але також активним провайдером по інтеграції інтересів України в світову крипто-активну систему і спільнота.
Надаючи українським комерційним банкам інформаційну, аналітичну та академічну підтримку, BHVA не тільки збільшує конкурентоспроможність обслуговуються банків, але і є мостом між минулим і майбутнім всієї української банківської системи.

BHVA підтримує приватних та інституційних інвесторів на ринку цифрових, крипто-валютних активів, забезпечуючи їх діяльність сучасної технічної, юридичної, інформаційно-аналітичної базами та іншими інструментами. Таким чином, ми виконуємо функцію надійного партнера, що має багатий професійний досвід і тісно співпрацює з провідними західними банками, брокерами та інформаційними агентствами. Крім того, розширюючи спектр знань і можливостей своїх клієнтів, ми підвищуємо рівень інвестиційної культури, фінансової активності, і покращуємо діловий клімат в країні.

BHVA допомагає молодим перспективним проектам прийняти бізнес-форму, яка відповідає міжнародним стандартам якості, щоб стати привабливими для глобального інвестора. Ми надаємо широкий перелік послуг з розвитку проекту, аж до підключення місцевого та / або іноземного фінансування, організації ICO.

BHVA, як команда ентузіастів, прагне створити сприятливі умови для розвитку малого високотехнологічного бізнесу, забезпечуючи його зростання за рахунок доступних можливостей і ресурсів. Наша ініціатива спрямована на обмеження відтоку висококваліфікованої робочої сили та інноваційних технологій, а також на залучення іноземного капіталу в країну для фінансування привабливих інвестиційних проектів.